Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates paki kohalejõudmise sõnumi saabumisest.

Toodete tagastamiseks tuleb müüjale esitada taganemisavaldus koos tagastatava kaubaga 14 päeva jooksul alates kauba saabumise sõnumi kättesaamisest. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Taganemisavalduse saab saata täidetuna aadressile info@gretepood.ee. Kindlasti tuleb tagastusvorm lisada ka tagastatud toote pakki. Kui puudub printimise võimalus, siis pakki võib lisada ka vabas vormis täidetud tagastusvormi, kus on peal tellija nimi, tellimuse number, tagastatava toote või toodete nimetus ja tagastamise põhjus.

Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos pakis oleva täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

Tagastus/taganemisvormi leiab SIIT

Tagastamisel palume eemaldada pakendilt vana etikett ja kleepida uus. Saajaks palume märkida GRETE ME OÜ ja saaja kontakttelefoniks 5082766. Tooted saab tagastada Omniva puhul Saaremaa Kaubamaja pakiautomaati ja Smartposti puhul Saare Selveri pakiautomaati. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.

Tagastamiskoode meil kasutusel ei ole.

Kui toode on saadetud karbis või kastis, siis tagastamisel peab toode olema pakendatud samasse  karpi või kasti.

Toote saab ümber vahetada ainult nii, et teete uue tellimuse  ja saadate paki koos mittesobiva tootega meile tagasi.

Kui tagastatud toodet on kantud või on see muul moel rikutud, siis tagastatud toote eest raha tagasi ei maksta.

Tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega, Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt ujumis- ja päevitusriided, sukad) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole toote tagastamine originaalpakendis nõutav.