Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb müüjale esitada taganemisavaldus koos tagastatava kaubaga 14 päeva jooksul alates kauba saabumise sõnumi kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

•              Täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega müüjale.

•              Saates kodulehel oleva tagastusvormi täidetuna aadressile info@gretepood.ee ja lisades tagastusvormi KINDLASTI ka pakki. Kui puudub printimise võimalus, siis pakki võib lisada ka vabas vormis täidetud tagastusvormi, kus on peal tellja nimi, tellimuse number ja tagastamise põhjus.

Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos pakis oleva täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

Tagastus/taganemisvormi leiab SIIT

Tagastamisel palume eemaldada pakendilt vana etikett ja kleepida uus. Saajaks palume märkida GRETE ME OÜ ja saaja kontakttelefoniks 5082766. Tooted saab tagastada Omniva puhul  Saaremaa Kaubamaja pakiautomaati ja Smartposti puhul Saare Selveri pakiautomaati. Kui tellimisel oleme saatmiskulu tasunud meie, siis tagastamiskulu jääb kliendi kanda ja meie kanname Teile tagasi  toote eest tasutud summa. Kui aga tellimisel on saatmiskulu olnud Tellija kanda, siis tagastamise korral maksame tagasi  Teile nii toote, kui ka Teie poolt tellimisel tasutud saatmiskulu. Tagastamiskoode meil kasutusel ei ole.

Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates paki kohalejõudmise sõnumi saabumisest.

Kui toode on saadetud karbis või kastis, siis tagastamisel peab toode olema pakendatud samasse  karpi või kasti.

Toote saab ümber vahetada ainult nii, et teete uue tellimuse  ja saadate paki koos mittesobiva tootega meile tagasi.

Kui tagastatud toodet on kantud või on see rikutud, siis tagastatud toote eest raha tagasi ei maksta.

Tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega, Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt ujumis- ja päevitusriided, sukad) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole toote tagastamine originaalpakendis nõutav.